Parkiet do wymiany

  • 10.01.2020, 08:49
  • AN
Parkiet do wymiany
Radny Mariusz Kowalczuk złożył do władz miasta interpelację w sprawie fatalnego stanu parkietu w hali miejskiej. Okazuje się, że nie był on odnawiany od 2002 roku. Radnemu marzy się też, aby największy obiekt sportowy w mieście wreszcie "ożył".

Problem z parkietem zgłosili radnemu mieszkańcy miasta, którzy korzystają z hali.

- W wielu miejscach rusza się i wymaga rozbiórki, cyklinowania i ułożenia go na nowo - obrazuje sytuację Kowalczuk. Radny proponuje, aby wymiana parkietu w miejskiej hali sportowej wpisana została do budżetu na 2020 rok.

Podczas ostatniej komisji oświaty, kultury i sportu radny poruszył też inną kwestię dotyczącą miejskiej hali sportowej. Zdaniem Kowalczuka nie jest zbyt często wykorzystywana.

- Czy byłaby możliwość, aby hala "ożyła"? Kiedyś odbywały się tam chociaż dwie duże imprezy - przypomniał radny.

Jak wyjaśniła dyrektor departamentu oświaty Dorota Cieślik, w tym roku Chełm będzie organizatorem m.in. V Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w spotkaniach halowych w dwóch dyscyplinach: zapasach i piłce siatkowej.

- Przez dwa tygodnie będziemy w naszym mieście gościć 350 osób. Hala będzie wykorzystana na sto procent - zapewniła pani dyrektor.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
miejscowy
miejscowy 10.01.2020, 09:02
Skoro jak mówisz jest mało wykorzystywana, to idź Mariuszek i spróbuj wynająć halę z marszu. Życzę powodzenia.

Pozostałe