Zboczeniec grasuje na os. Bazylany!

  • 09.01.2020, 13:48
  • (apm)
Zboczeniec grasuje na os. Bazylany!
Takie ostrzeżenie pojawiło się pod koniec grudnia na Spotted:Chełm – lokalnej stronie na Facebooku. Podobno podejrzany mężczyzna czyha na kobiety niedaleko garaży. Muszą więc być czujne i nie chodzić samotnie po zmroku.

Informacja o niebezpiecznym mężczyźnie zaniepokoiła chełmianki. Wynika z niej, że zboczeniec kręci się niedaleko garaży na osiedlu Bazylany. Można na niego "wpaść", idąc w kierunku Lidla. To ponoć niski mężczyzna, ubrany na ciemno, choć dotarły do nas już także wieści o tym, że widziano go ze spuszczonymi spodniami. Ponoć atakował po godzinie 17 i później. Swe ofiary próbował dopadać od tyłu.

Najwyraźniej jednak nic nikomu nie zrobił, może jedynie przestraszył, bo – jak sprawdziliśmy - policja nie miała w ostatnim czasie żadnego zgłoszenia dotyczącego takich zajść.

Niektórzy facebookowicze tuż pod wpisem komentują, że o takich przypadkach powinno się nie tylko ostrzegać na społecznościowych portalach, ale koniecznie zawiadamiać mundurowych, by wyeliminować zagrożenie.

- Każdy taki sygnał sprawdzamy – potwierdza Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa KP w Chełmie.

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bb
Bb 10.01.2020, 20:44
W sprawie kopalni, do wszystkich swoich uczniów, którzy kłócili się ze mną. Rodzicielskie, a nie mówiłam, uwierzę wtedy gdy zobaczę kopalnię wybudowaną. Pani od ekonomii.
miejscowy
miejscowy 10.01.2020, 09:08
A białe myszki też były????????????? Szczęśliwe Bazylany. Widać, że na osiedlu są najładniejsze laski w Chełmie.

Pozostałe