Żółtańce z amfiteatrem

  • 08.01.2020, 10:39
  • DBEZ
Żółtańce z amfiteatrem
Powstał już projekt budowlany muszli koncertowej wraz z 600 miejscami siedzącymi na widowni. Obiekt stanie niedaleko zalewu Żółtańce, tuż obok boiska, gdzie corocznie gmina Chełm organizuje dożynki.
- W ubiegłym roku opracowaliśmy projekt budowlany. Radni gminy uznali, że taka scena jest nam potrzebna nie tylko na dożynki. Nad zalewem sporo się dzieje. Będzie to miejsce dostępne dla wszystkich mieszkańców gminy. Scena to też duże ułatwienie przy organizacji imprez - mówi wicewójt Lucjan Piotrowski.
Zostanie tak ustawiona, by nie przeszkadzała grającym na boisku piłkarzom. Z kosztorysu wynika, że inwestycja pochłonie ok. 1 mln 300 tys. zł. Przy okazji powstanie też droga dojazdowa, którą również już zaprojektowano. Jest niezbędna, chociażby z uwagi na przepisy przeciwpożarowe.
DBEZ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aa
Aa 09.01.2020, 11:30
Taka biedna gmina na autokary szkolne nie ma pieniędzy a na g..o kasę wydawać. Żenada
kto wybrał tych "włodarzy" ?
kto wybrał tych "włodarzy" ? 08.01.2020, 11:30
tylko po co ? pieniądze w błoto ...

Pozostałe