Pobił partnerkę w Sylwestra, grozi mu więzienie

  • 03.01.2020, 13:32
  • oprac. MP
Pobił partnerkę w Sylwestra, grozi mu więzienie
49-letni mieszkaniec gminy Chełm został zatrzymany w Sylwestra przez policjantów. Mundurowi musieli interweniować, ponieważ pobił on swoją partnerkę.

Dyżurny komendy otrzymał w Sylwestra zgłoszenie o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań na terenie gminy Chełm.

- Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że mieszkająca tam kobieta została pobita przez swojego partnera. Między nimi doszło do nieporozumienia z powodów finansowych - relacjonuje Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie. - Pokrzywdzona posiadała widoczne obrażenia, więc została jej udzielona pomoc medyczna. Funkcjonariusze zatrzymali 49-latka, który był nietrzeźwy. Zostały mu już przedstawione zarzuty.

Mężczyzna tłumaczył swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem. Został też doprowadzony do prokuratury, gdzie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakazu opuszczenia wspólnie zamieszkiwanego lokalu. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego spowodowanie uszczerbku na zdrowiu zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

 

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe