W chełmskim aquaparku nieco drożej

  • 02.01.2020, 07:40
  • oprac. MP
W chełmskim aquaparku nieco drożej
Wraz z nowym rokiem w Chełmskim Parku Wodnym zmienił się cennik, który obowiązuje od wczoraj. Podwyżka jest symboliczna, ponieważ wynosi 2 zł.

Jak poinformowali zarządcy aquaparku na swoim Facebooku, także ich nie ominęła konieczność zmian cennika. Ale nie brakuje również dobrych wiadomości, ponieważ wszystkie aktualne promocje nadal obowiązują, a dotyczą: Wieczornego Pływania, Porannego Pływania dla Seniorów, Leniwych Poniedziałków, Studencki Środ, Taniego Grania, Squash Budzika, Sobót Przedszkolaka oraz Tężni za 5 zł.

- Dodatkowo przygotowaliśmy ofertę specjalną dla szkół publicznych i niepublicznych – od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00 każda szkolna grupa zorganizowana (min. 15 osób) będzie mogła skorzystać z całej strefy basenowej w cenie 10 zł/os. za 100 minut. Ponadto 50% rabatu na kręgielnię oraz squasha od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00 (każda osoba będzie mogła wynająć tor na kręgielni i kort do squasha z 50% rabatem), a także bilet ulgowy dla rodziców/opiekunów wchodzących z dzieckiem do 13 lat.

Nowy cennik obowiązujący w Chełmskim Parku Wodnym możecie sprawdzić poniżej:

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
chełmianin
chełmianin 04.01.2020, 22:07
Juszczak czy Jędruszczak ? to kałuża i to kałuża. Najlepszym szefem był Z. Mazurek - to on od a do z wybudował ten obiekt, zorganizował jego funkcjonowanie i nieźle nim zarządzał. I najważniejsze że się nie zeszmacił i po zmianie władzy nie zdecydował się na kolaborację z tzw. dobrą zmianą jak Juszczak, Jędruszczak czy kilu innych kałużopodobnych. Szacun za to!!
Mirek
Mirek 03.01.2020, 13:47
Nieco drożej. Wolne żarty! 20zł za godzinę na tzw.tygodniu /16:00-22:00/, to już gruba przesada. Dziękuję, NIE korzystam. Z pewnością poradzicie sobie z rosnącymi kosztami utrzymania, beze mnie i pewnie wielu innych, tak samo myślących osób. Proponuję wprowadzić zasadę, że zarząd otrzymuje pobory tylko w tych miesiącach, kiedy wypracowują DOCHÓD. Może dopiero wtedy, znajdą inne rozwiązania na uzyskanie zysku, niż podnoszenie ceny biletów. To potrafi KAŻDY GŁUPI, i nie potrzebowałby do tego studiów, fakultetów, menadżerów i prezesów na stołkach.
Pływak
Pływak 05.01.2020, 15:45
To są ceny warszawskie https://www.wodnypark.com.pl/o…

Pozostałe