Emerytowany policjant świeci przykładem

  • 31.12.2019, 20:16
  • oprac. MP
Emerytowany policjant świeci przykładem
Torebkę z zawartością pieniędzy i dokumentów znalazł we włodawskim szpitalu emerytowany policjant. Ponieważ poszukiwania właścicielki na miejscu nie dały rezultatu, mężczyzna przywiózł zgubę do komendy. Jeszcze tego samego dnia po torebkę zgłosiła się jej właścicielka, która nie kryła radości z odzyskania zguby.

W poniedziałek (30 stycznia) do dyżurnego włodawskiej komendy przyszedł mieszkaniec Włodawy.

- Emerytowany policjant naszej jednostki przyniósł damską torebkę z portfelem, dokumentami i znaczną ilością pieniędzy, którą znalazł w miejscowym szpitalu - mówi Bożena Szymańska, rzecznik prasowy KPP we Włodawie. - Poszukiwania właścicielki na miejscu nie dały pozytywnego rezultatu, więc mężczyzna przyjechał ze zgubą do komendy.

Chwilę później na policję zgłosiła się właścicielka torebki, która osobiście podziękowała znalazcy. Torebka z całą zawartością już do niej wróciła.

- Osoby, które zgubiły, lub utraciły w ostatnim czasie niewyjaśnionych okolicznościach różne przedmioty i nie zgłosiły tego faktu na policję, proszone są o zgłoszenie się do dyżurnego KPP we Włodawie w celu ustalenia czy ich zguba nie została zwrócona przez uczciwego znalazcę na policję lub też o zgłoszenie się bezpośrednio do Biura Rzeczy Znalezionych działającego w Starostwie Powiatowym we Włodawie - przypominają mundurowi.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe