Spłonął od świeczek?

  • 31.12.2019, 09:38
  • GD
Spłonął od świeczek?
Chałupa miała odciętą instalację elektryczną, a w piecach w ogóle się nie paliło. Podobno gospodarz często przesiadywał wieczorami przy świeczkach, od których mógł zaprószyć się ogień.

Ze wstępnych wyników sekcji zwłok wynika, że osoba znaleziona w spalonym domu w Pawłowie zginęła "w wyniku działania ognia, dymu i wysokiej temperatury". Pobrane zostały jeszcze próbki na zawartość alkoholu we krwi. Tożsamość mężczyzny mają potwierdzić badania DNA. Wszystko jednak wskazuje na to, że tragicznie zmarłym człowiekiem jest zamieszkujący w tym budynku 60-letni gospodarz.

Dramat rozegrał się w niedzielne przedpołudnie, 22 grudnia. Stary drewniany dom spłonął niemal doszczętnie. W akcji gaśniczej brało udział aż osiem jednostek. Mimo iż strażacy posiadali informacje, że ktoś może być w budynku, nie dali rady od razu dostać się do środka. Dopiero po stłumieniu płomieni, przeszukali pomieszczenia. W jednym z nich znaleźli częściowo zwęglone zwłoki.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonim
Anonim 01.01.2020, 02:03
Super, tylko szkoda, ze jednostki strazy jechaly 40 min...

Pozostałe