SUPER Mikołaje rozdali prezenty [VIDEO / ZDJĘCIA]

  • 26.12.2019, 08:22
  • red
SUPER Mikołaje rozdali prezenty [VIDEO / ZDJĘCIA]
Super Mikołaje wprost zasypali naszych Czytelników wspaniałymi prezentami. Cieszyły się dzieci, cieszyli się także dorośli, których listy wybrali Mikołaje i obdarowali ich wymarzonymi upominkami. A były wśród nich kolorowe zabawki, słodycze, książki, instrumenty, a nawet narzędzia do majsterkowania.
- Nie spodziewałam się tak bogatego prezentu - powiedziała naszej dziennikarce wzruszona mama małego chłopca. - Napisaliśmy w liście o klockach, ale nie sądziła, że będzie to taki wielki zestaw i na pewno drogi.
SUPER Mikołaje przygotowali także prezenty zbiorowe, np. dla dzieciaków ze świetlic, internatu, szkoły czy przedszkola. Furorę zrobiły podczas spotkania w Chełmskiej Bibliotece Publicznej "Śpiewające duszki" z parafii pw. Świętego Ducha w Chełmie, które  zaśpiewały gościom piękne pastorałki.

Było wzruszająco, radośnie i momentami zabawnie.

- Dziękujemy serdecznie za wspaniały dzień:)))) Emocje są jeszcze z nami. Super, że możemy znowu powspominać i pośmiać się z zabawnych scenek z Mikołajami. Pozdrawiamy:))))))))) - napisali nasi Czytelnicy na naszym fanpage`u pod filmową relacją z wręczania prezentów.

Ta cudowna atmosfera i szczęście na twarzach naszych gości to niewątpliwe zasługa wspaniałych SUPER Mikołajów, czyli samorządowców, przedsiębiorców i społeczników, którzy zechcieli uczestniczyć w redakcyjnej akcji "Wybierz sobie Mikołaja" i ufundować rekordową w tym roku liczbę prezentów. Odwiedzili także w domach te osoby, które nie mogły przyjechać do Chełma na wręczenie upominków. Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

red

Zdjęcia (84)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe