Wychłodzony mężczyzna zmarł w szpitalu

  • 13.12.2019, 09:02 (aktualizacja 16.12.2019, 11:56)
  • Źródło: www.lubelska.policja.gov.pl
Wychłodzony mężczyzna zmarł w szpitalu
Najprawdopodobniej wychłodzenie organizmu przyczyniło się do śmierci 62-latka, którego załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala. Mężczyzna znaleziony został na przystanku autobusowym w gminie Siedliszcze. Pomimo udzielanej pomocy medycznej zmarł.

W nocy ze środy na czwartek dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zgonie przewiezionego przez karetkę pogotowia do szpitala 62-latka. Mężczyzna znaleziony został na przystanku autobusowym w miejscowości Bezek Kolonia. Był bardzo wychłodzony, co najprawdopodobniej przyczyniło się do jego śmierci.

- Policjanci wyjaśniają okoliczności sprawy i proszą o zwracanie uwagi na to, co dzieje się wokół nas. Nie pozostawiajmy bez pomocy nietrzeźwych, zwracajmy uwagę na osoby leżące na poboczach drogi, na ulicy czy chodniku. Nie bądźmy obojętni, zainteresujmy się takimi osobami. Jeden wykonany przez nas telefon może uratować komuś życie. Pamiętajmy również o starszych, samotnych, chorych osobach. Zapukajmy do nich, zapytajmy czy dobrze się czują, czy w ich mieszkaniu jest ciepło. Nie przechodźmy obojętnie obok osób siedzących samotnie na przystankach czy dworcach. Zapytajmy czy nie potrzebują naszej pomocy, czy mają gdzie spędzić noc. Pamiętajmy, że nasze zainteresowanie może zapobiec tragedii - apeluje Ewa Czyż, rzecznik komendy miejskiej policji w Chełmie.

Źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe