To nie było zabójstwo

  • 10.12.2019, 09:49
  • GD
To nie było zabójstwo
Wstępne wyniki sekcji zwłok odnalezionego w studni w Joaninie ciała mężczyzny nie wskazują na to, że ktoś przyczynił się do jego śmierci. Tożsamość denata mają potwierdzić zlecone badania genetyczne.

Zwłoki zostały odnalezione 29 listopada w ramach poszukiwań zaginionego ponad rok temu mieszkańca gminy Rudnik. Przeszukiwane były m.in. studnie w rodzinnej miejscowości mężczyzny. Z czasem poszukiwania rozszerzono o sąsiednie sołectwa.

Śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci mężczyzny wszczęła Prokuratora Rejonowa w Zamościu. Na chwilę obecną śledczy nie potwierdzają tożsamości ofiary. Jednocześnie nie wykluczają, że wyłowione z 20-metrowej studni w Joaninie ciało w stanie znacznego rozkładu to osoba zaginiona w październiku ubiegłego roku.

- Sekcja zwłok odbyła się 4 grudnia. Teraz czekamy na jej oficjalne wyniki. Tożsamość ofiary musimy potwierdzić poprzez badania DNA - informuje Ewa Jałowiecka-Śliwa, szefowa zamojskiej prokuratury.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
OB
OB 10.12.2019, 17:45
?????............
Mm
Mm 10.12.2019, 16:38
Cialo w daleko posuniętym rozkladzie a juz pewna diagnoza,szkoda że poszukiwania nie byly tak szybkie.

Pozostałe