Triumf chełmskich szkół

  • 02.12.2019, 11:32
  • MP
Triumf chełmskich szkół Marta Sadowska
W piątek (29 listopada) w Miejskim Domu Kultury w Świdniku odbyło się Wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Województwa Lubelskiego. Wśród 668 placówek biorących udział w zmaganiach znalazły się również szkoły z Chełma.

Najwyższe miejsce na podium we współzawodnictwie powiatów zajął Chełm. Ten rezultat to 3998,5 pkt, nazbierane w sumie przez wszystkie chełmskie placówki startujące w zawodach. Puchar ten przypadł naszemu miastu po raz czwarty z rzędu.

To nie jest jedyny sukces odniesiony podczas tegorocznego podsumowania. Listem gratulacyjnym marszałka województwa lubelskiego w kategorii Igrzysk Młodzieży została wyróżniona Szkoła Podstawowa nr 11, która zajęła I miejsce.

Pucharami, dyplomami i listami gratulacyjnymi lubelskiego kuratora oświaty zostali też nagrodzeni nauczyciele z innych szkół. W Igrzyskach Dzieci  V miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 8, zaś VIII miejsce Szkole Podstawowej nr 5. W Igrzyskach Młodzieży I miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 11, a V miejsce Szkole Podstawowej nr 8.

O nagrody zmagały się także licea, wśród których IV miejsce przypadło I LO w Chełmie, IX miejsce ZSEiM w Chełmie, a X miejsce II LO w Chełmie.

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe