Zapisz się na miejski jarmark

  • 30.11.2019, 11:38
  • AN
Zapisz się na miejski jarmark
20-22 grudnia to termin tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego na placu Łuczkowskiego. Miasto czeka na zgłoszenia wystawców.

Oferta wystawiennicza obejmie: ozdoby choinkowe, choinki, rękodzieło ludowe, upominki, przetwory, potrawy świąteczne, tj. wyroby wędliniarskie, ciasta, lokalne napoje.

Wystawcy, którzy zechcą wziąć udział w wydarzeniu, będą musieli wypełnić odpowiedni formularz, a następnie dostarczyć go do departamentu promocji i kultury Urzędu Miasta Chełm przy ul. Strażackiej 2 lub do biura Targowisk Miejskich na pl. Kupieckim. Formularz jest do pobrania na stronie internetowej i w Urzędzie Miasta Chełm.

Więcej informacji na temat wydarzenia pod numerami telefonów: departament promocji i kultury - (82) 565-01-58, Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie - 694 477 481. Jarmark świąteczny odbędzie się w godzinach 10-18.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe