Pomóżmy Michasi pokonać glejaka!

  • 29.11.2019, 13:58
  • GD
Pomóżmy Michasi pokonać glejaka!
2 grudnia w Krasnostawski Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny dla chorej 10-letniej Michaliny Kozłowskiej. Początek o godz. 17.

Michalinka Kozłowska to mieszkanka Giżycka. W Krasnymstawie mieszka jej bliska rodzina, która nie mogła przejść obojętnie obok jej cierpienia.

- Michasia to siostrzenica mojej małżonki Ewy Bojankowskiej. Śpiewam w Krasnostawskim Domu Kultury od paru lat jako solista na różnych imprezach, w tym również charytatywnych. Dlatego podjęliśmy się zorganizowania koncertu wraz z licytacją na rzecz naszej kochanej Michalinki - mówi Cezary Bojankowski.

Miesiąc temu dziewczynka źle się poczuła. Miała mdłości oraz bóle i zawroty głowy. Badanie rezonansem w Olsztynie wykazało u niej glejaka - guza pnia mózgu. Z dnia na dzień jej młode życie zawisło na włosku. Potrzebne jest leczenie za granicą, które jest bardzo kosztowne. W tej chwili dziewczynka przebywa w klinice w Warszawie, gdzie poddawana jest naświetlaniom.

W programie koncertu przewidziane zostały: licytacje, pokaz tańca Żan-Tan oraz występy kapeli Alternatywy 5, chóru Amicus, kapeli Uroczysko, Jarka Buczka, Piotra Jaworskiego i Cezarego Bojankowskiego. O godz. 20 rozpocznie się recital Moniki Kowalczyk. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli burmistrz Robert Kościuk i starosta Andrzej Leńczuk.

Więcej informacji na temat Michaliny, jej choroby oraz o zbiórce pieniędzy można znaleźć na stronie www.siepomaga.pl/michasia.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe