W Wierzbicy wspomnieli zmarłych sportowców

  • 27.11.2019, 15:03
  • TS
W Wierzbicy wspomnieli zmarłych sportowców
VI Wierzbickie Zaduszki Piłkarskie przeszły do historii. W tegorocznej rywalizacji, która odbyła się w hali sportowej im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy, uczestniczyło sześć drużyn.

Zwyciężył zespół o nazwie Nieznani. Drugie miejsce zajęła ekipa FC Mordeczki, zaś podium uzupełnili Przyjaciele. Na dalszych miejscach uplasowali się: 4. Warka Syczyn, 5. Oldboje, 6. FC Perełki.

- Turniej miał na celu uczczenie pamięci zmarłych sportowców, działaczy i osoby związane ze sportem i kulturą fizyczną w gminie Wierzbica. Wspominaliśmy: Radosława Misana, Kamila Kondlewskiego, Michała Domańskiego, Mieczysława Olewińskiego, Artura Chrząstowskiego, Ryszarda Kozioła i Henryka Ósemka – wylicza Jacek Kłos, prezes Ogniwa Wierzbicy, który wspólnie z kierownikiem zespołu Arturem Wawruszakiem zorganizowali turniej.

Zmagania oglądali członkowie rodzin wspomnianych zmarłych oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy gminy. Zawody sędziowali Jacek Pawlak i Daniel Orłowski.

TS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe