Zbierają fanty na loterię

  • 23.11.2019, 19:14
  • szer
Zbierają fanty na loterię
Apel Komitetu Społecznego dla Pawłowa dotyczący przekazywania fantów na loterię mikołajkową spotkał się z dużym oddźwiękiem, nie tylko wśród mieszkańców miejscowości, ale i całej gminy. Zgromadzono już kilkadziesiąt przedmiotów, a kolejne wciąż spływają.
- Jest ich naprawdę dużo – chwali zaangażowanie mieszkańców gminy Agata Laskowska. - Ale to dobrze, bo im więcej ich będzie, tym więcej zbierzemy pieniędzy na renowację zabytkowych nagrobków na cmentarzu parafialnym w Pawłowie. Taką mam nadzieję.

Wśród przekazanych rzeczy są: książki, zabawki, rękodzieło. Pracownia Garncarska Ceramit Sławomira Żołnacza ofiarowała wyprodukowane przez siebie kubeczki. Już wiadomo, że do wygrania będą też między innymi ozdoby świąteczne.

Osoby, które chcą dołączyć do grona darczyńców, mogą przynosić fanty do Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowie. Można to zrobić w godzinach 8-20.
- Wszystkie reklamówki i pudełka z darami zostaną komisyjnie rozpakowane. Potem każdą rzecz opiszemy i podzielimy – mówi pracownica GOK.
Fanty zostaną podzielone na trzy grupy. Do każdej z nich przypisana zostanie wartość losu. Kosztować będą 3, 5 lub 10 złotych. Termin mikołajkowej loterii początkowo wyznaczony został na 1 grudnia, ale już wiadomo, że z przyczyn niezależnych od organizatora zostanie on przesunięty na 15 grudnia. Być może imprezę uświetnią występy lokalnych zespołów. O to w każdym razie zabiegają organizatorzy.
szer

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe