Turysto, odwiedź park wodny!

  • 22.11.2019, 19:32
  • AN
Turysto, odwiedź park wodny!
Kolejny pomysł zachęcający do odwiedzenia Chełmskiego Parku Wodnego przez przyjezdnych. W obiekcie powstanie Informacja Turystyczna, czynna siedem dni w tygodniu.

- Utworzenie punktu Informacji Turystycznej to jedno z przedsięwzięć mających na celu promocję miasta i aquaparku - tłumaczy prezes Chełmskiego Parku Wodnego i Targowisk Miejskich Artur Juszczak. - Będzie to idealne rozwiązanie dla turystów odwiedzających nasze miasto. Najpierw skorzystają z atrakcji parku wodnego, później zapoznają się z materiałami promocyjnymi i zwiedzą zabytkowe miejsca naszego miasta.

W punkcie IT będzie można zaopatrzyć się w mapy, foldery oraz pamiątki związane z Chełmem. Zajmie się tym jeden z obecnych najemców aquaparku. Chełmski Park Wodny zamierza nawiązać także współpracę z obsługą szlaku Green Velo.

- Znajdujemy się na trasie szlaku, chcemy to maksymalnie wykorzystać. Dlatego planujemy utworzyć garaże rowerowe, gdzie cykliści będą mogli przechowywać swoje rzeczy, wystąpiliśmy do właścicieli sklepów rowerowych z zapytaniem, kto z nich chciałby utworzyć u nas stację naprawy rowerów. Otrzymaliśmy ofertę utworzenia takiego punktu na koszt sklepu. Będzie to pierwszy punkt w naszym mieście dostępny dla wszystkich cyklistów przejeżdżających obok parku wodnego. Ponadto złożyliśmy do urzędu marszałkowskiego wniosek o utworzenie tzw. miejsca przyjaznego rowerzystom. Do tego potrzebujemy promocji w oficjalnych materiałach Green Velo, także tych w terenie - tłumaczy Juszczak. - Myślę, że jest tu spory potencjał do wykorzystania. 

W ramach przygotowań do nowego sezonu turystycznego aquapark chce ruszyć też z kampanią billboardową w całym województwie.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe