Jarmark Świąteczny będzie na placu

  • 22.11.2019, 11:16
  • AN
Jarmark Świąteczny będzie na placu
Podobnie jak w latach ubiegłych, planowany jest Jarmark Bożonarodzeniowy w centrum miasta. Stragany pojawią się na placu Łuczkowskiego w ostatni weekend przed świętami.

W centrum miasta rozstawione będą stoiska, w których swoją ofertę zaprezentują producenci i handlowcy. Ze względu na świąteczny charakter jarmarku organizatorzy preferują produkty spożywcze, choinki, zabawki, bombki, stroiki i inne przedmioty nawiązujące do zbliżających się świąt. W sumie na placu Łuczkowskiego mieści się około 20 stoisk dla wystawców, prawdopodobnie też tyle będzie i w tym roku.

Zgłoszenia chętnych wystawców wkrótce będą przyjmowane w chełmskim ratuszu. Lada dzień gotowy ma być formularz uczestnictwa.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe