Wielkie serca dla zwierzaków

  • 20.11.2019, 14:18
  • MP
Wielkie serca dla zwierzaków
W miniony czwartek, 14 listopada, uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi "Razem" przekazali ponad pół tony karmy podopiecznym Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt.

Zbiórka to inicjatywa samorządu uczniowskiego i chętnie włączyli się w nią wszyscy uczniowie. Zaledwie w tydzień udało się im zebrać prawie 530 kg karmy dla zwierząt. Było jej tak dużo, że zajęła znaczną część głównego holu placówki.

- Jestem dumna z moich uczniów, wdzięczna wszystkim rodzicom i nauczycielom. Wspólnie pokazaliśmy, jak wielkie i wrażliwe serducha mamy dla tych, którzy kochają nas ludzi bezwarunkową miłością, czyli bezbronnych zwierząt - podsumowała akcję Sylwia Mazurek, dyrektor szkoły.

W czwartek karmę odebrali przedstawiciele Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt, Natalia Feszczuk i Mariusz Kluziak, którym towarzyszyła 3-miesięczna suczka Tosia.

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe