Soboty dla przedszkolaków, a dla uczniów figa z makiem

  • 12.11.2019, 10:35 (aktualizacja 14.11.2019, 18:31)
  • AN
Soboty dla przedszkolaków, a dla uczniów figa z makiem
Uczniowie chełmskich podstawówek od listopada nie chodzą na darmowe pływanie do aquaparku. - Nikt nie wie, o co chodzi. Szkoda, bo z dnia na dzień dowiedzieliśmy się, że lekcji pływania nie będzie - poinformowała nas Czytelniczka. Tato jednego z przedszkolaków z kolei poskarżył się, że koniec już z promocyjną ofertą dla dzieci. - Szkoda, bo to była dobra oferta - mówi.

Nieoficjalnie mówi się, że miasto nie ma pieniędzy, aby płacić za lekcje pływania w parku wodnym. Dopóki nie znajdą się jakieś dodatkowe fundusze, zapewne dzieciaki na basen nie wrócą. Przedszkolaki mają więcej szczęścia, bo jedna superoferta się skończyła, ale aquapark ma w jej miejsce inną - równie atrakcyjną.

Jak informuje prezes Chełmskiego Parku Wodnego Artur Juszczak, szkoły otrzymały pisma, że w związku z trudną sytuacją finansową bezpłatne zajęcia w aquaparku zostały zawieszone.

- Mamy nadzieję, że jak najszybciej uda się nam powrócić do lekcji pływania. W związku z tym, wraz z miastem, będziemy się ubiegać o pieniądze z Ministerstwa Sportu i Turystyki - wyjaśnia prezes. - Chodzi o program "Umiem pływać", adresowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych. Zakłada on systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania. O pieniądze mogą się ubiegać samorządy, ale też organizacje pozarządowe. Dlatego służymy pomocą w pisaniu wniosków.

Aquapark rozszerza swoją ofertę dla przedszkoli i a także na placówki niepubliczne oraz te, które znajdują się na terenie powiatu.

- Zapraszamy w każdą sobotę w godzinach od 9 do 14. Przedszkolak ma wejście za 1 zł, opiekun płaci za bilet połowę ceny. Wystarczy okazanie uzupełnionej Karty Przedszkolaka,  którą należy pobrać ze strony internetowej parku wodnego - wyjaśnia Juszczak.

Promocja obowiązuje od 7 listopada do 31 grudnia w każdą sobotę. Dotyczy dzieci w wieku 3-6 lat. Park wodny zastrzega, że promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Zniżka 50 proc. dotyczy biletów normalnych 70, 100, 200-minutowych oraz całodniowych i przysługuje wyłącznie jednemu z opiekunów.

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
As
As 13.11.2019, 16:20
Dlaczego dzieci ze szkół niepublicznych[ARKA] - bezpłatnych, bo utrzymywanych z pieniędzy publicznych, nie miały Nigdy darmowych lekcji ani nawet wejściówek do aquaparku?Rodzice też płacą podatki w tym mieście. SKĄD TA DYSKRYMINACJA? DZIELIMY DZIECI NA LEPSZE I GORSZE?
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ
Rodzic
Rodzic 12.11.2019, 17:39
Gdzie sie Juszczak nie wepcha,tam wszystko sie pier... .Może czas najwyzszy podziekowac panu karierowiczowi za jego żałosną działalność.Szkoda w tym wszystkim dzieci,które bardzo sie cieszyły z zajęć w aquaparku.A podobno miasto za sprawą Banaszka odzyskuje płynność finansową...

Pozostałe