Krasnystaw: Płynie krew dla Izabeli

  • 08.11.2019, 13:41 (aktualizacja 12.11.2019, 13:55)
  • oprac. MP
Krasnystaw: Płynie krew dla Izabeli
Mundurowi z aresztu śledczego oraz straży pożarnej, a także przedstawiciele nadleśnictwa i okoliczni mieszkańcy pospieszyli z pomocą dla żony policjanta chorej na białaczkę. Oddali prawie 26 litrów krwi.

Wczoraj (7 listopada) w budynku Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie odbyła się kolejna akcja zbiórki krwi dla żony Tomasza Kowalika, u której zdiagnozowano białaczkę.

- Na apel zbiórki krwi licznie odpowiedzieli policjanci, pracownicy Policji, funkcjonariusze z innych komend, mundurowi z aresztu śledczego, straży pożarnej oraz przedstawiciele nadleśnictwa. Do akcji przystąpili również mieszkańcy Krasnegostawu i okolic. W zbiórce wzięło udział ponad 70 osób, a reszta chętnych została skierowana do punktów poboru krwi w Lublinie oraz Zamościu - relacjonuje Jolanta Babicz z KPP Krasnystaw .

Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie serdecznie dziękują wszystkim, którzy tak aktywnie włączyli się w zbiórkę krwi. Krew można oddawać cały czas w dowolnym centrum krwiodawstwa w regionie. Wystarczy w trakcie rejestracji zaznaczyć, że chce się ją przekazać dla Izabeli Kowalik.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Głosowałem na PIS
Głosowałem na PIS 09.11.2019, 17:08
A moderator to cenzura ?????
Palek
Palek 09.11.2019, 17:05
Fajne chłopaki że oddali.

Pozostałe