Stanikiem w raka

  • 07.11.2019, 11:45
  • AN
Stanikiem w raka
Kampania społeczna Dotykam+Wygrywam, zainicjowana przez markę Panache, cieszyła się wśród chełmianek dużym zainteresowaniem. W naszym mieście partnerem akcji były salony Lady Marion.

W obu sklepach: przy ul. Lwowskiej 11d oraz przy pl. Łuczkowskiego, zbierane były stare biustonosze. Pieniądze uzyskane z ich re(CYC)lingu mają wesprzeć działania związane z walką z rakiem piersi.

- W Chełmie tylko do salonu Lady Marion przy pl. Łuczkowskiego panie przyniosły ponad 400 staników. Rekordzistka dostarczyła ich aż... 80 - mówi Halina Gadzała. Do salonu przy ul. Lwowskiej przyniesiono ponad 100 biustonoszy.  

Każda z pań, która włączyła się do akcji, otrzymała bon o wartości 20 złotych na zakup nowego, dobrze dopasowanego stanika z oferty marek Panache oraz bezpłatną poradę brafitterki.

- Akcja "Oddaj stanik do re(CYC)lingu" zakończyła się w ubiegłym tygodniu. Realizacja bonów potrwa do końca listopada - mówi Marzena Czebiera-Skórzewska, właścicielka salonów Lady Marion.

Przez ostatnie 7 lat w ramach kampanii zebrano aż 67 tysięcy sztuk biustonoszy, czyli ponad 4 tony staników! Pieniądze w całości przekazane zostały stowarzyszeniu Polskie Amazonki Ruch Społeczny.

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe