Pomóżmy zwierzakom!

  • 03.11.2019, 08:12 (aktualizacja 03.11.2019, 08:18)
  • oprac. MP
Pomóżmy zwierzakom!
Zbliża się zima, przed naszymi braćmi mniejszymi trudny czas. Psom i kotom z Chełmskiego Schroniska dla Zwierząt łatwiej będzie przetrwać, jeśli okażemy im współczucie i pomoc.

Dlatego zachęcamy do adopcji czworonogów, które w różnych okolicznościach trafiły do placówki – zwierzaki z pewnością odwdzięczą się miłością i wiernością. Wszystkie czworonogi przekazywane przez schronisko są zadbane i zaszczepione. Jeśli z jakichś powodów nie chcemy lub nie możemy adoptować psa lub kota, nie pozostańmy obojętni na ich los.

- Naszym podopiecznym można pomóc, przekazując na przykład karmę lub koce i ręczniki – mówi Mirosław Blacha z chełmskiego schroniska dla zwierząt, dodając przy tym, żeby nie przekazywać kołder i poduszek, które nie nadają się do poprawy warunków bytowania zwierząt w schronisku, a nastręczają tylko kosztów związanych z ich utylizacją. - Podarujmy trochę ciepła zwierzakom.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe