Chełm: Zostań wolontariuszem WOŚP

  • 01.11.2019, 18:10
  • AN
Chełm: Zostań wolontariuszem WOŚP
Automobilklub Chełmski zarejestrował sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednym z pierwszych jego zadań jest nabór wolontariuszy. W tym roku można to zrobić na dwa sposoby.

Pierwszą metodą jest wizyta w siedzibie sztabu, którą - tak jak w latach poprzednich - jest sklep METRO przy ul. Pijarskiej 5.

- Zapraszamy w godz. 10 - 17, a w soboty w godz. 10 - 13. Tam będzie można wypełnić i podpisać ankietę oraz zrobić zdjęcie - wyjaśnia Grzegorz Gorczyca, szef chełmskiego sztabu Orkiestry. 

Drugim sposobem, do którego zachęcają sztabowcy, jest samodzielna rejestracja online na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl. Po dokonaniu zgłoszenia należy udać się jeszcze do sztabu, aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza.

Liczba wolontariuszy jest ograniczona do 128, a o ich przyjęciu będzie decydowała kolejność zgłoszeń, więc warto się pośpieszyć.

Kontakt ze sztabem możliwy jest pod numerem telefonu 792 035 061 lub za pomocą poczty elektronicznej [email protected] Szef chełmskiego sztabu, zgodnie z regulaminem, zastrzega sobie prawo odmowy zatwierdzenia zgłoszeń od niektórych chętnych.

- Warto przypomnieć, że wszyscy wolontariusze ze sztabu Automobilklubu Chełmskiego otrzymują specjalne smycze do identyfikatorów. Natomiast ci, którzy zbiorą najwięcej pieniędzy do puszek, dostają nagrody od sponsorów - informuje Gorczyca.

Dwudziesty ósmy finał tego jednego z najbardziej radosnych przedsięwzięć świata odbędzie się w niedzielę, 12 stycznia 2020 roku. Jego celem jest zbieranie środków pieniężnych dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe