Eclectic Music w Lepszej Stronie

  • 31.10.2019, 14:57 (aktualizacja 31.10.2019, 15:00)
  • AN
Eclectic Music w Lepszej Stronie
W pubie Lepsza Strona Piwa zadebiutuje nowy, ciekawy projekt muzyczny Eclectic Music. Artyści dobrze znani chełmskiej publiczności, pokażą swoje nowe, odmienne oblicze.

Eclectic Music łączy różne style muzyczne tworząc ciekawą mieszankę. Na gitarze i wokalu usłyszymy Sebastiana Bardzała, banjo chwycił w dłonie Artur Szokaluk, na perkusji rytm wybija Jaromir Wójcik, a na gitarze basowej zagra Krzysztof Socha.

Muzycznie Eclectic Music to mieszanina bluesa, country i folku. Koncert w Lepszej Stronie Piwa to debiut formacji. Dla niewtajemniczonych przypominamy, że pub mieści się przy Lwowskiej 24. Muzyczny wieczór już 2 listopada o godzinie 20. Wstęp wolny!

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe