Aktywny senior chodzi do tężni

  • 25.10.2019, 19:06
  • AN
Aktywny senior chodzi do tężni
Starsi mieszkańcy naszego miasta testowali walory nowo otwartej tężni solankowej. W Chełmskim Parku Wodnym odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu "Aktywny Senior".

Aquapark stawia na seniorów! I dobrze, bo ci mają dużo czasu i lubią spędzać go w miłym towarzystwie. Podczas seansu zorganizowanego z myślą o seniorach gośćmi było małżeństwo Hanna i Wiesław Wepowie. Opowiadali przybyłej publiczności o sportowej przygodzie, która w pewnym momencie stała się ich sposobem na życie.

Prawdopodobnie takie spotkania mają być organizowane cyklicznie w Chełmskim Parku Wodnym. Już niedługo zapowiedź nowych gości i atrakcji.

- Mam nadzieję, że uda się nam zachęcić seniorów, żeby uczestniczyli w seansach w tężni co dwa tygodnie. Chciałbym, aby były to spotkania z ciekawymi ludźmi, np. lekarzami, masażystami, czy po prostu seniorami z pasją, którzy swoją opowieścią uatrakcyjnią pobyt w tężni - zapowiada Artur Juszczak, prezes Chełmskiego Parku Wodnego. - Na pierwszym spotkaniu miejsc zabrakło, dlatego jestem pełny optymizmu, że nasz nowy projekt się sprawdzi.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe