Odszedł Marek Jurasek

  • 23.10.2019, 07:59
  • AN
Odszedł Marek Jurasek
- Był wspaniałym, uczynnym człowiekiem, społecznikiem i przede wszystkim wiernym przyjacielem - wspomina Marka Juraska Piotr Czachorowski. Wszyscy jego znajomi i przyjaciele zgodnie mówią, że ta śmierć przyszła za wcześnie.

Marek Jurasek zmarł nagle 18 października w wieku 69 lat. Wiadomość o jego niespodziewanej śmierci była szokiem dla znajomych, przyjaciół oraz osób związanych z jego działalnością teatralną. Był pomysłodawcą, twórcą, aktorem i reżyserem Teatru Niemy Krzyk. Prowadził go od stycznia 2009 roku. Przez 40 lat honorowo oddawał krew. Gdzie tylko mógł, pomagał. Zawsze wyciągał pomocną dłoń wszędzie tam, gdzie była ona potrzebna. Organizował koncerty charytatywne, wydarzenia kulturalne, zabawy choinkowe dla dzieci, jak i wieczorki z poezją.

Pogrzeb Marka Juraska odbył się w poniedziałek, 21 października, na cmentarzu komunalnym w Chełmie.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe