Krasnystaw: Dostał burtą w twarz

  • 22.10.2019, 14:29
  • GD
Krasnystaw: Dostał burtą w twarz
Zmiażdżenie klatki piersiowej i twarzoczaszki oraz wielonarządowe obrażenia wewnętrzne były przyczyną zgonu 59-letniego kierowcy. Zginął podczas rozładunku buraków w cukrowni w Siennicy Nadolnej.

Dramat rozegrał się 10 października. Do wypadku doszło przed południem. Ofiara to 59-letni mieszkaniec gminy Łopiennik Górny. Początkowo nikt nie zorientował się, że kierowca potrzebuje pomocy. Jego zwłoki znalazł właściciel firmy przewozowej, w której zatrudniony był poszkodowany mężczyzna. Na plac wjechał kilkadziesiąt minut po swoim pracowniku.

Uwagę pracodawcy zwróciła podniesiona naczepa, przy której nie było kierowcy. Gdy odjechał nią kilka metrów, dostrzegł czapkę wystającą spod buraków. Natychmiast z innymi osobami rzucił się do odkopywania ciała. Na pomoc było jednak za późno.

Od początku mówiło się, że 59-latek został śmiertelnie przysypany burakami. Przytomność mógł stracić chwilę wcześniej, gdy w głowę uderzyła go tylna burta, na której znalezione zostały ślady krwi. Śledczy nie wykluczają takiej wersji wydarzeń. Pod uwagę biorą jednak również inne okoliczności wypadku. Zamierzają również przesłuchać świadków i przejrzeć zapisy z kamer monitoringu.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe