Krasnystaw: Dam ci flaszkę, jak odrąbiesz mi palec!

  • 17.10.2019, 16:57
  • GD
Krasnystaw: Dam ci flaszkę, jak odrąbiesz mi palec!
- Założę się o flaszkę, że byłabyś w stanie odrąbać mi palec siekierą - powiedział podobno 34-latek do swojej konkubiny. Niewiele brakowało, by na zakrapianym alkoholem spotkaniu rzucone bezmyślnie słowa doprowadziły do tragedii.

Jeden z krasnostawskich dzielnicowych wyjaśnia okoliczności incydentu w sprawie niecodziennego zakładu między 34-letnim mężczyzną i 41-letnią kobietą, do którego doszło w sobotni wieczór, 5 października, na terenie miasta. Policjanci zastali wówczas na miejscu pijanych uczestników zakładu, którego stawką podczas libacji nie mogło być nic innego, jak alkohol. 34-latek miał ranę opuszki małego palca prawej ręki.

- Mundurowych wezwał jeden z uczestników tego zdarzenia. Podczas interwencji poszkodowany 34-letni krasnostawianin wyjaśnił policjantom, jaki był przedmiot zakładu. Przekonywał, że skaleczył się przypadkowo, a konkubina nie ma z tym nic wspólnego. Mężczyzna trafił do szpitala, lekarz założył mu kilka szwów - informuje kom. Piotr Wasilewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieczysław
Mieczysław 22.10.2019, 16:57
Kto wygrał flaszkę ?

Pozostałe