Chełm: Są pieniądze na boisko

  • 17.10.2019, 11:22
  • AN
Chełm: Są pieniądze na boisko
Prezydent Jakub Banaszek poinformował o dofinansowaniu przyznanym na modernizację boiska przy Szkole Podstawowej nr 3. Zadanie wsparło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Celem program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej "Sportowa Polska" jest wsparcie realizacji ogólnodostępnych obiektów sportowych na terenie całego kraju. Chodzi bowiem o propagowanie masowego uprawiania sportu.

Jak informuje prezydent, nasze miasto uzyskało dofinansowanie w wysokości 295 tys. zł, co stanowi 50 proc. kosztów modernizacji. Pieniądze mają być przekazane w jednej transzy w 2020 roku.
Modernizacja boiska przy SP nr 3 już w 2017 r. została wybrana przez mieszkańców os. Rejowiecka do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego. Zgodnie z projektem na nowoczesnym boisku będzie można pograć w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, a także w tenisa. Obiekt ma być przyjazny osobom niepełnosprawnym.
AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkanka zachodu
Mieszkanka zachodu 17.10.2019, 19:17
A może ktoś by się zajął szkołą nr 7. Dzieci biegają po psich dochodach.
Aneta Rzeźniczuk
Aneta Rzeźniczuk 17.10.2019, 13:11
Tylko kiedy ta modernizacja??? Terminy daty co kolwiek...

Pozostałe