Krasnystaw: Kierowca zginął pod burakami

  • 15.10.2019, 14:03 (aktualizacja 15.10.2019, 14:08)
  • GD
Krasnystaw: Kierowca zginął pod burakami
Gdy 59-latek został znaleziony, spod sterty buraków wystawała tylko czapka. Mimo szybkiej reakcji kolegów, kierowcy nie udało się uratować.

Dramat rozegrał się 10 października na terenie zakładu w Siennicy Nadolnej. Do wypadku doszło przed południem. Ofiara to 59-letni mieszkaniec gminy Łopiennik Górny. O okolicznościach wypadku opowiedzieli nam m.in. dostawcy surowca do cukrowni. Najczęściej powtarzaną wersją jest ta, że 59-latek został śmiertelnie przysypany burakami i najprawdopodobniej tylna burta uderzyła go w głowę. Mężczyzna miał również strzaskaną klatkę piersiową.

- Nie wykluczamy takiej wersji wydarzeń, ale pod uwagę bierzemy również inne okoliczności wypadku - informuje kom. Piotr Wasilewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.  

Z naszych ustaleń wynika, że początkowo nikt nie zorientował się, że 59-latek potrzebuje pomocy. Jego zwłoki znalazł właściciel firmy przewozowej, w której zatrudniony był poszkodowany mężczyzna. Na plac wjechał kilkadziesiąt minut po swoim pracowniku.

- Uwagę pracodawcy 59-latka zwróciła podniesiona naczepa, przy której nie było kierowcy. Gdy odjechał nią kilka metrów, dostrzegł czapkę wystającą spod buraków. Natychmiast z innymi osobami rzucił się do odkopywania ciała. Na pomoc było jednak za późno - opowiada nasz rozmówca.

Decyzją prokuratora ciało 59-latka zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Śledczy zamierzają również przesłuchać świadków i przejrzeć zapisy z kamer monitoringu.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe