Sukces uczniów z Jagiellońskiej [VIDEO]

  • 14.10.2019, 11:10 (aktualizacja 14.10.2019, 12:16)
  • MP
Sukces uczniów z Jagiellońskiej [VIDEO]
Uczniowie Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych zajęli I miejsce w ogólnopolskim konkursie "Bezpieczeństwo na drodze".

Zadaniem osób startujących w konkursie było przygotowanie filmu, który w kreatywny sposób ukazuje kwestię odpowiedzialnego poruszania się samochodem, szacunku do innych uczestników ruchu oraz zasad bezpieczeństwa na drodze. Najlepiej poradziło z tym sobie czterech uczniów ZSEiT: Michał Pożarowszczyk, Damian Maj, Konrad Nowakowski i Alan Nafalski. W swoim krótkim filmie pokazują, jak tragiczne skutki powoduje połączenie alkoholu, brawury i nieodpowiedzialnej jazdy samochodem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

(film przygotowany przez uczniów ZSEiT w Chełmie)

Zwycięzcy otrzymali zaproszenie na dwutygodniowy płatny staż w autoryzowanym serwisie Volvo Group Trucks Poland, jednego z głównych organizatorów, a także zestaw gadżetów motoryzacyjnych. Koordynator projektu Robert Kontorek zapowiedział dalszą współpracę firmy Volvo Trucks Poland i Renault Truck Poland z Zespołem Szkół Energetycznych i Transportowych, a także możliwość przystąpienia placówki do sieci lubelskich szkół patronackich.

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lena
Lena 14.10.2019, 16:27
Żeby więcej młodzieży i dorosłych miało tę świadomość to na drogach byłoby bezpieczniej. Gratulacje panowie!
Podziwiam
Podziwiam 02.12.2019, 14:48
Brawo chłopaki. Uczcie się od nich. Media to wynalazek edukacyjny i warto z niego mądrze korzystać. Bierzcie przykład. Tyle jest konkursów z różnych dziedzin. Pokażmy światu że Polak też potrafi.

Pozostałe