Oddaj stanik do re(cyc)lingu

  • 12.10.2019, 16:46
  • AN
Oddaj stanik do re(cyc)lingu
Tak też możesz pomóc! Przekaż swoje stare biustonosze do reCYClingu i wesprzyj działania fundacji związanej z walką z rakiem piersi w ramach kampanii Dotykam=Wygrywam. W akcję włączyły się salony bielizny Lady Marion z Chełma. To tam możesz przynieść niepotrzebne staniki.

Dotykam=Wygrywam to tradycyjnie re(CYC)ling, czyli zbiórka w salonach bieliźnianych na terenie całej Polski starych biustonoszy, z utylizacji których uzyskane środki wesprą charytatywne działania związane z walką z rakiem piersi. Przez ostatnie 7 lat kampania Dotykam=Wygrywam zebrała aż 67 000 sztuk biustonoszy, czyli ponad 4 tony staników! Pieniądze z ich reCYClingu w całości przekazane zostały stowarzyszeniu Polskie Amazonki Ruch Społeczny.

Każdy ma szansę wesprzeć projekt. Wystarczy oddać swój stary, źle dopasowany biustonosz do pobliskiego sklepu biorącego udział w kampanii.

- Dla zachęty charytatywnych działań, każdy kto odda swój stary stanik do reCYClingu otrzyma od nas bon o wartości 20 zł na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza z oferty marek Panache oraz bezpłatną ekspercką poradą profesjonalnej brafitterki - zachęca Marzena Czebiera-Kurzewska.

Biustonosze można oddawać do 31 października do specjalnie przygotowanych pojemników , ustawionych w dwóch salonach Lady Marion: przy placu Łuczkowskiego 9A oraz przy Lwowskiej 11D, oznaczonych logiem kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Cycata
Cycata 17.10.2019, 18:20
A jeśli przyniosę 5 staników to jest bon 100 zł? Czy 20 zł niezależnie od ilości staników?

Pozostałe