Chełm: Zbiórka drewna dla samotnej mamy

  • 11.10.2019, 07:16 (aktualizacja 11.10.2019, 07:47)
  • AN
Chełm: Zbiórka drewna dla samotnej mamy
Stowarzyszenie Lejdis & Dżentelmen Dzieciom organizuje zbiórkę drewna opałowego dla swojej podopiecznej. Chodzi o matkę samotnie wychowująca dwójkę małych dzieci. Masz trochę niepotrzebnego drzewa? Odezwij się i weź udział w akcji.

Kobieta niedawno wprowadziła się do mieszkania komunalnego. Dzięki pomocy rodziny i przyjaciół lokal udało się wyremontować. Pomoc oferowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie to trochę za mało, aby bez obaw czekać na zimę. Mieszkanie ogrzewane jest piecem starego typu, dlatego stowarzyszenie jeszcze przed pierwszym mrozem postanowiło pomóc rodzinie i zebrać zapas drewna.

- Poszukujemy drzewa opałowego w dowolnej postaci: opałówki, deski, kłody, kominkowe, grubsze gałęzie, wióry, ścinki, drzewo rozbiórkowe i różne inne. W razie potrzeby sami potniemy, zabierzemy i posprzątamy po sobie - tłumaczy Daniel Dworczyński, prezes stowarzyszenia Lejdis&Dżentelmen. - Każda ilość drewna jest na wagę złota, a raczej ciepła.

Osoby, które chciałyby pomóc w tej trudnej sytuacji, proszone są o kontakt ze stowarzyszeniem pod nr tel. 797 459 259 lub poprzez profil organizacji na Facebooku.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe