Krasnystaw: OSM nagrodzona za produkty serowe

  • 04.10.2019, 14:03
  • GD
Krasnystaw: OSM nagrodzona za produkty serowe
Produkty Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie, jak również sam zakład, zostały nagrodzone podczas siódmej edycji Ogólnopolskiego Święta Sera w Olsztynie.

Wydarzenie odbyło się w olsztyńskim Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym w dniach 21-22 września. Przedstawiciele OSM Krasnystaw odebrali m.in. wyróżnienie od Polskiej Izby Produktu Lokalnego i Regionalnego za całokształt swojej działalności. Kolejne statuetki to nagrody za serię pysznych deserów "Serusie" oraz za "Ser hetmański" w kategorii "Hit serowy".

- Cieszą nas przede wszystkim nagrody za "Serusie" i "Ser hetmański". Są one bowiem efektem uznania uczestników i degustatorów odwiedzających olsztyński festiwal. Świadczy to o wysokiej jakości naszych produktów, które są zdrowie, naturalne i pochodzą z zielonej Lubelszczyzny. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za to, jak pozytywnie reagują na wprowadzane przez nas nowości. Staramy się bowiem nadążać i odpowiadać na zapotrzebowanie rynku - mówi Agnieszka Adamska, zastępca kierownika ds. marketingu w OSM Krasnystaw.

Ogólnopolskie Święto Sera w Olsztynie gromadzi co roku praktycznie wszystkie spółdzielnie i zakłady mleczarskie z całego kraju. OSM Krasnystaw wzięła w nim udział po raz drugi z rzędu. W ubiegłym roku nagrodzony został tam "Seruś z pomarańczą".

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe