Region: Magda z Domu Wielkiego Brata rozkręca imprezę

  • 03.10.2019, 13:37
  • DBEZ
Region: Magda z Domu Wielkiego Brata rozkręca imprezę materiały organizatorki
To niepowtarzalna okazja, by spotkać mieszkańców Domu Wielkiego Brata z pierwszej, tegorocznej edycji programu. Przyjadą na Chełmszczyznę na zaproszenie Magdy Zając z Roztoki w gminie Żmudź. Wiemy, jak można zdobyć zaproszenie na jej "Sztachet Party".

Pomysł na imprezę po zakończeniu programu narodził się w wakacje. Już wtedy docierały do naszej redakcji sygnały, że uczestnicy Big Brothera chcą się wspólnie jeszcze raz spotkać i pobawić. Inicjatorką pomysłu, by im pokazać nasz region, jest Magda Zając, która do programu dołączyła na początku kwietnia tego roku. Na planie tego znanego reality show spędziła niemal dwa miesiące.

- Od tego czasu wielokrotnie już się widywaliśmy. Ostatnio przy okazji rodzinnego wypadu w góry odwiedziłam Częstochowę, w której koncertował finalista Bartek i wtedy spotkaliśmy się w większym gronie - mówi Magda. - W trakcie programu mieszkańcy byli zaciekawieni moją działalnością społeczną związana z integrowaniem ludzi, którą się zajmuję w wolnej chwili. Chcą się oderwać się od miejskiej codzienności, zaczerpnąć świeżego, wiejskiego powietrza oraz spędzić miło czas w fajnym gronie. Wszystkie wyżej wymienione punkty mogę im zaproponować, więc czemu nie...? - dodaje.

Magda chce zaprosić do współpracy koła gospodyń wiejskich. Jej zdaniem to niepowtarzalna okazja, by pokazać miastowym, jak się u nas ludzie bawią i jak smakuje chleb ze smalcem.

Miejsce, gdzie się odbędzie "Sztachet Party", nie zostanie podane do publicznej wiadomości. Wiadomo, że wystartuje 4 października o godz. 20. Będzie się tam bawiło około 100 osób.

- Jeżeli ktoś chce wziąć udział w imprezie i spotkać na żywo byłych mieszkańców Domu Wielkiego Brata, ma teraz niepowtarzalną okazję. Wystarczy, że nagra filmik, w którym uzasadni, dlaczego to akurat on ma zostać wybrany. Można też do mnie napisać, wysyłając wiadomość na mój profil na Facebooku lub Instagramie - zapewnia Magda.

Osoby, które zgłoszą chęć wzięcia udziału w tej imprezie, zostaną wytypowane przez organizatorów i ich filmiki będą widoczne na insta-story @magda.zaj. Dodatkowo w imprezie będzie można spotkać Adriana Makara, zwycięzcę 7 edycji programu "Mam Talent" oraz uczestnika polskich preselekcji do Eurowizji 2019 roku. Imprezę rozkręca niezastąpiony Piotrek Nielo Nieleszczuk @dj_nielo.

Więcej informacji o szczegółach imprezy zostanie przesłana w wiadomości prywatnej wyłącznie wytypowanym gościom.

DBEZ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe