Sport: Kaczorowski błysnął formą

  • 02.10.2019, 14:26
  • TS
Sport: Kaczorowski błysnął formą
Bartosz Kaczorowski i Kuba Krzeszczyk z chełmskiego Dragona reprezentowali województwo lubelskiego w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w strzelectwie sportowym, które odbyły się w Białymstoku. Świetnie spisał się ten pierwszy zawodnik, który dwukrotnie stawał na podium.

Bartosz Kaczorowski, uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmie startował w dwóch konkurencjach: karabinu pneumatycznego i karabinu sportowego trzy postawy. Podopieczny trenera Jana Dąbskiego zaprezentował wysoką dyspozycję. Zarówno w karabinie pneumatycznym, jak i sportowym Kaczorowski poprawił swoje rekordy życiowe, a uzyskane wyniki dały mu pierwsze miejsce i dwa złote medale.

Kuba Krzeszczyk najlepszy start odnotował w konkurencji karabinu sportowego trzy postawy, w której uplasował się na ósmym miejscu. W karabinie pneumatycznym Krzeszczyk został sklasyfikowany na czternastej pozycji.

Warto podkreślić, że reprezentanci Dragona wywalczyli łącznie dziewięć punktów do rankingu współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży, prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

TS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe