Gm. Dorohusk: Pomóżmy Pawłowi!

  • 02.10.2019, 11:20 (aktualizacja 02.10.2019, 13:46)
  • AN
Gm. Dorohusk: Pomóżmy Pawłowi! FB: Paweł Kulik
4 października o godz. 16.00 na hali widowiskowo - sportowej przy Szkole Podstawowej w Dorohusku odbędzie się koncert charytatywny dla Pawła Kulika. Będzie koncert, konkursy, aukcje i pokazy.

Paweł Kulik walczy o zdrowie po wypadku, do którego doszło 14 kwietnia. Jadąc motocyklem, zderzył się z samochodem osobowym w Zalasoczu, niedaleko domu.

Podczas koncertu charytatywnego wystąpią: Dariusz Tokarzewski, YAROO, Adrian Makar, Halina Mysakowska, Weronika Chomiarczuk, Magda Greber Czyżewska, zespół Ladies, Cudawianki, Justyna Jakubowska, Ludmyla Prochko.

Do akcji pomocy dla Pawła włączyli się: gmina Dorohusk, Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki, Szkoła Podstawowa w Dorohusku, Gminna Biblioteka Publiczna, Parafia Rzymsko Katolicka w Dorohusku, miejscowe Koła Gospodyń Wiejskich, Środowiskowy Dom Samopomocy Cytrynka, Przedszkole Samorządowe w Dorohusku, Stowarzyszenie Kobiet "Niebieska Zebra". Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Potrzebujących "Przytulisko".

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe