Chełm: Nowy rok akademicki uroczyście otwarty! [VIDEO/ ZDJĘCIA]

  • 30.09.2019, 12:16 (aktualizacja 01.10.2019, 09:57)
  • juna
Chełm: Nowy rok akademicki uroczyście otwarty! [VIDEO/ ZDJĘCIA] PWSZ Chełm
Msza, uroczysty przemarsz z chełmskiej bazyliki na uczelnię oraz część oficjalna z przemówieniem rektora, immatrykulacja studentów I roku oraz specjalny wykład "Nowe technologie w lotnictwie, a rynek pracy" wygłoszone przez reprezentantów spółki LOT AMS to tylko część programu uroczystości rozpoczęcia roku akademickiego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie.

Oprócz władz i pracowników uczelni oraz wielu zacnych gości w wydarzeniu licznie wzięli udział zarówno studenci starszych roczników, jak i "świeżo upieczeni" żacy. PWSZ jest uczelnią coraz chętniej wybieraną nie tylko przez młode osoby z regionu, ale też z innych części Polski, czy zagranicy. 

Największą popularnością w tegorocznej rekrutacji PWSZ cieszyły się takie kierunki jak mechanika i budowa maszyn, pielęgniarstwo oraz pedagogika, ale też, np. elektrotechnika. Uczelnia ciągle się rozwija i wzbogaca program nauczania. Jest jedyną uczelnią w Polsce, w której można bezpłatnie zdobyć licencję dyspozytora lotniczego FDL. Kilka dni temu uczelnia otrzymała też certyfikat od Ministerstwa Zdrowia, dzięki któremu na PWSZ będzie można studiować pielęgniarstwo na II stopniu studiów. Sprawa jest bardzo świeża, więc przygotowania do rekrutacji na tym kierunku dopiero trwają.

Zobaczcie jak wyglądała uroczystość: 


 

Zdjęcia z tej uroczystości znajdą Państwo poniżej w naszej galerii, a także na stronie PWSZ Chełm.

juna

Zdjęcia (16)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe