Chełm: Trzymali rękę na seksbiznesie

  • 26.09.2019, 15:04 (aktualizacja 26.09.2019, 15:07)
  • red
Chełm: Trzymali rękę na seksbiznesie
Czerpali korzyści majątkowe z uprawiania prostytucji przez inne osoby. Mowa o trojgu mieszkańcach powiatów chełmskiego i zamojskiego, którym wpadło z tego tytułu do kieszeni blisko 100 tys. zł. Wszyscy usłyszeli prokuratorskie zarzuty.

Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Zamościu. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zatrudnione w agencjach towarzyskich na terenie Zamościa oraz Chełma kobiety musiały oddawać część zysków osobom, które nadzorowały ich pracę. Proceder ten miał trwać od listopada 2017 r. do lutego br. W tym czasie troje podejrzanych w wieku od 30 do 38 lat z powiatów zamojskiego i chełmskiego osiągnęło korzyści majątkowe w łącznej kwocie blisko 100 tys. zł.

Wiadomo, że zatrzymani zostali doprowadzeni do zamojskiej prokuratury i przesłuchani. Wszyscy przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia. Po wykonaniu czynności procesowych, wobec podejrzanych zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozorów policji i poręczenia majątkowego. Podejrzanym grozi od 3 miesięcy doi 5 lat pozbawienia wolności.

Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania, śledczy nie chcą ujawniać szczegółów. – Dalsze czynności w tej sprawie są wykonywane i trzeba poczekać na ich rezultat – ucina Dariusz Szykuła, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu.

red

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe