Zmarł we własnym sklepie

  • 25.09.2019, 10:24 (aktualizacja 25.09.2019, 20:08)
  • GD
Zmarł we własnym sklepie
Właściciel sklepu ogrodniczego stracił przytomność i upadł na szafki. Stało się to w dniu wolnym od pracy. Znajdująca się w lokalu konkubina nie mogła pomóc 39-latkowi, bo była kompletnie pijana.

Dramat rozegrał się 14 września w jednym z krasnostawskich sklepów ogrodniczych. Nieprzytomnego przedsiębiorcę znalazł ojciec, który przyszedł do lokalu w godzinach popołudniowych. To on wezwał pogotowie ratunkowe do swojego syna.

Reanimację 39-latka rozpoczęli ratownicy medyczni. Resuscytację krążeniowo-oddechową utrudniała dość znaczna otyłość poszkodowanego, dlatego na pomoc przybyli jeszcze krasnostawscy strażacy, którzy rozsunęli regały z towarem i przełożyli mężczyznę w miejsce umożliwiające dalsze czynności ratunkowe. Akcja zakończyła się jednak niepowodzeniem, bo lekarz stwierdził zgon.

W sklepie znajdowała się jeszcze konkubina właściciela sklepu. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta była w znacznym stanie upojenia alkoholowego. Z tego powodu straciła kontakt z rzeczywistością i najprawdopodobniej nawet nie zauważyła, że jej partner potrzebuje natychmiastowej pomocy.

Przybyły na miejsce prokurator podjął decyzję o konieczności zabezpieczenia ciała 39-latka w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Śledczy czekają jednak na oficjalne wyniki autopsji, aby poznać dokładną przyczynę zgonu. 

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe