Krasnystaw: Wicedyrektor wciąż poszukiwany

  • 19.09.2019, 13:04
  • MP
Krasnystaw: Wicedyrektor wciąż poszukiwany
Za pierwszym podejściem się nie udało, więc władze szpitala ogłosiły kolejny konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora ds. opieki zdrowotnej w krasnostawskim SP ZOZ.

Poprzednim razem wpłynęła tylko jedna oferta i konkurs musiał zostać unieważniony, ponieważ zgodnie z regulaminem i ustawą o działalności leczniczej, kandydatów musi być przynajmniej dwóch. Do czasu wyboru właściwej osoby funkcję zastępcy pełni dr Marzena Gutowska.

Kto może ubiegać się o funkcję wicedyrektora krasnostawskiej lecznicy? Wymogiem jest posiadanie tytułu lekarza oraz tytułu specjalisty bądź specjalizacji II stopnia w zakresie medycznym. Niezbędny jest również przynajmniej ośmioletni staż pracy w zawodzie lekarskim. Oprócz dokumentów poświadczających te kompetencje należy dołączyć podanie o przyjęcie na stanowisko, a także oświadczenia o niekaralności oraz zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Oferty są przyjmowane do 25 września w SPZOZ Krasnystaw przy ul. Sobieskiego 4.

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe