Chełm: Miasto w aplikacji "NaprawmyTo.pl"

  • 19.09.2019, 09:40 (aktualizacja 19.09.2019, 09:55)
  • MP
Chełm: Miasto w aplikacji "NaprawmyTo.pl" Google Maps
Władze miasta poinformowały na swoim profilu na Facebooku, że Chełm dołączył do mobilnej aplikacji, w której użytkownicy mogą zgłaszać problemy i potrzeby zaobserwowane w najbliższym otoczeniu. Sygnały te mają ułatwić samorządowi wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców.

Co prawda Chełm znalazł się w aplikacji jeszcze w czerwcu, ale był tam tylko tymczasowo. Miał to być test i sprawdzenie, jakim zainteresowaniem będzie cieszyła się wśród mieszkańców. I, jak się okazuje, miała spore, ponieważ miasto znalazło się w niej na stałe, samorząd podjął bowiem współpracę z jej operatorem.

W aplikacji NaprawmyTo można zgłosić liczne problemy i uwagi, począwszy od ubytków w drodze czy chodnikach, po dewastację mienia, brak rozkładu jazdy na przystankach, zniszczone chodniki i wiele innych. Jak dotąd najwięcej zgłoszeń dotyczyło stanu nawierzchni na drogach.

Aplikacja w zasięgu Chełma działa pod linkiem: naprawmyto.pl/chelm

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe