Chełm: Bogdanka pomoże Chełmiance

  • 18.09.2019, 11:04
  • AN
Chełm: Bogdanka pomoże Chełmiance
Dobra wiadomość dla kibiców Chełmianki. Klub podpisał umowę sponsorką na cały sezon 2019/20. Biało-zielonych wspierać będzie lubelska kopalnia.

- LW Bogdanka sponsorem głównym Chełmianki, a Górnik Łęczna S.A. oficjalnym partnerem naszego Klubu! - poinformował na swojej stronie klub w ubiegły czwartek.

Zarząd ChKS Chełmianka podpisał dwie umowy. Pierwszą sponsorską z LW Bogdanka z inicjatywy prezydenta miasta Chełm Jakuba Banaszka, zaś drugą partnerską o współpracy z Górnikiem Łęczna. Umowy te łączą się ze sobą.

- Umowa na sponsoring dotyczy tego sezonu. Bogdanka będzie nas wspierać do końca czerwca. Oczywiście mamy nadzieję na kontynuację tej współpracy - mówi Grzegorz Gardziński, prezes klubu. - Druga umowa - z klubem, który także jest sponsorowany przez Bogdankę, dotyczy współpracy na poziomie szkoleniowym, organizacyjnym, a także, jeśli chodzi o wymianę zawodników. Jeśli ktoś od nas będzie chciał spróbować swoich sił w II lidze, ma taką możliwość, z kolei zawodnicy z drugiego składu np. Górnika będą mieli okazje pograć u nas. Ta umowa z kolei jest bezterminowa.

Jak podkreśla prezes Gardziński, umowa sponsorska została zawarta dzięki wsparciu prezydenta Jakuba Banaszka. To on był inicjatorem spotkania z LW Bogdanką, szczegóły współpracy dopinał już zarząd klubu.

- Nowy sponsor naszego klubu zapewnia finansowanie w stosunku do potrzeb w ok. 15 procentach w skali roku. Sytuacja Chełmianki w dalszym ciągu jest trudna, walka o przetrwanie wciąż trwa. Staramy się i prowadzimy rozmowy w celu pozyskania kolejnych pieniędzy - podkreśla Gardziński. - Warto podkreślić, że wspiera nas także bardzo liczne grono kibiców. Cenimy każdego sponsora, który nam pomaga.

Niestety klubu nie wspiera już województwo - umowa zakończyła się w czerwcu, z kolei lokalny browar ma podpisaną umowę do końca września.

Klub można m.in. wesprzeć, kupując bilety na mecz, który rozegrany zostanie 25 września. Chełmianka zmierzy się ze Zniczem Pruszków w ramach I rundy pucharu Polski. Warto dodać, że II-ligowy zespół, po ośmiu kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabli.  Wejściówki, a jest ich tylko 999, są do kupienia w siedzibie klubu przy ul. Pułku Szwoleżerów.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe