Chełm: Zbliża się Piknik Militarny

  • 17.09.2019, 14:12
  • MP
Chełm: Zbliża się Piknik Militarny fot. Resort Obrony Narodowej
28 września na Placu Niepodległości w Chełmie odbędzie się Piknik Militarny przygotowany przez władze miasta oraz 10 Brygadę Kawalerii Pancernej.

W programie wydarzenia się przewidziane przede wszystkim prezentacje sprzętu, broni i wyposażenia wojskowego. Wszyscy, którzy tego dnia odwiedzą Plac Niepodległości będą mogli zobaczyć m. in. czołgi Leopard 2a4, armatohaubice samobieżne Dana, zestawy przeciwlotnicze POPRAD i OSA AK, wóz dowodzenia WD Wolf, a także broń i wyposażenie indywidualne żołnierzy. Ponadto, będzie także możliwość poznania specyfiki pracy w wojsku oraz innych służbach mundurowych.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godz. 16:00.

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe