Andrzej Duda przyjedzie do Włodawy

  • 17.09.2019, 09:23
  • TWA
Andrzej Duda przyjedzie do Włodawy Jakub Szymczuk / KPRP https://www.facebook.com/pg/andrzejduda
Spotkanie z mieszkańcami to główny cel wizyty prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej we Włodawie. Głowa państwa przyjedzie w środę, 18 września.

Spotkanie odbędzie się w Czworoboku przy ulicy Rynek. Rozpocznie się o godzinie 17.15, ale kto chce w nim uczestniczyć, powinien przyjść wcześniej. Służby będą szczegółowo kontrolowały wszystkich wchodzących do Czworoboku, a to zajmie im trochę czasu. Wejść można będzie już od godziny 16. Z kolei kierowcy tego dnia muszą liczyć się z utrudnieni w ruchu wokół Czworoboku.

- Prezydent Andrzej Duda przyjeżdża na moje specjalne zaproszenie. Cieszę się, że je przyjął, potwierdza, że jest prezydentem wszystkich mieszkańców kraju, bez względu na opcję polityczną rządzącą w danym mieście – mówi burmistrz Wiesław Muszyński.

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
miejscowy
miejscowy 17.09.2019, 09:38
Sprostowanie. Prezydent pisiorów, nie nasz.

Pozostałe