Ratujmy Marcinka! Cel już blisko!

  • 10.09.2019, 07:39 (aktualizacja 10.09.2019, 07:58)
  • MP
Ratujmy Marcinka! Cel już blisko!
Marcin Poliszuk przyszedł już na świat. Lekarze od razu włączyli leki, by Marcinek dotrwał do operacji. Szanse na to, że uda się go uratować są bardzo duże.

Mama i tata poznali już synka, którego kochają ponad wszystko na świecie. Myśl, że mogliby go stracić, rozrywa im serca... Szczęście miesza się z przerażeniem, przed rodziną trudne chwile. Marcinek urodził się jednak w miejscu, w którym ma największe szanse. Musimy zdążyć! 

Koszt operacji to ok. 350 000 zł. Kwota ogromna, ale cel jest już blisko, ponieważ wielu ludzi o dobrych sercach pospieszyło ze wsparciem:- Mamy starszego synka, 6-letniego Arka. Dzięki niemu nasze życie stało się lepsze, dlatego tak bardzo się cieszyliśmy, gdy okazało się, że spodziewamy się drugiego dziecka! Do tej pory nasze życie biegło swoim spokojnym rytmem. Oczywiście, że były dni lepsze i te trudniejsze, cieszyliśmy się jednak szczęściem naszej rodziny, tym, że nasze dziecko jest zdrowe, że prawidłowo się rozwija. Widywaliśmy apele z prośbą o wsparcie w leczeniu, w których czytaliśmy o nowatorskich terapiach, zagranicznych operacjach, ostatnich szansach… To zawsze mroziło nam krew w żyłach, wtedy jeszcze bardziej dziękowaliśmy Bogu, że nasz syn jest zdrowy - pisze Ewelina Poliszuk, mama Marcinka.


Aby jego serce mogło funkcjonować, Marcinek musi przejść co najmniej 3-etapowe leczenie operacyjne. Pierwsza operacja, ratująca jego życie, musi odbyć się jak najszybciej.

- Z całego serca prosimy, proszę jako mama, której dziecko jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie — pomóż. To nasza jedyna nadzieja…

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe