"Bambino Dzieciaki" do zwrotu

  • 06.09.2019, 19:28
  • szer
"Bambino Dzieciaki" do zwrotu
Uwaga rodzice! Jeżeli pielęgnując swoje pociechy, używacie chusteczek toaletowych Bambino Dzieciaki, nie róbcie tego. Zbierzcie wszystkie, które wam zostały i zanieście do sklepu, w którym je kupiliście. To nie jest żart ani żadna akcja promocyjna. Chusteczki mogą powodować podrażnienia lub infekcje skóry u użytkowników.

Przed używaniem chusteczek ostrzega NIVEA Polska Sp. z o.o, ich producent – poinformował Główny Inspektor Sanitarny. Firma zdecydowała też o wycofaniu ich ze sprzedaży. Chodzi o chusteczki o zapachu gruszki o nr partii 92355008 PD i o terminie przydatności 11.2021 oraz te o zapachu brzoskwini (partia nr 92345008 PD), o terminie przydatności 11.2021. Powodem są nieprawidłowości wykryte podczas wewnętrznych testów jakości.

Chusteczki można zwrócić do sklepu, nawet gdy opakowanie zostało otwarte lub jest już niepełne. Nie trzeba posiadać paragonu.

- Podejmujemy takie działanie, gdyż wysoka jakość naszych produktów i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze. Gwarantujemy i jesteśmy pewni bezpieczeństwa wszystkich pozostałych produktów marki Bambino – informuje producent.

Konsumenci mają również możliwość kontaktu z firmą poprzez infolinię +48 801 988 888 i formularz kontaktowy na stronie: bambino.pl/kontakt.

szer

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pela
Pela 07.09.2019, 23:26
Jeżu weźcie już skończcie z tą reklama środku na łuszczycę bo przestanę wchodzi na waszą stronę.
Super Tydzień
Super Tydzień 08.09.2019, 12:57
Szanowna Pani, wyskakująca reklama nie jest zależna od nas. Jeśli Pani przeszkadza, to przeglądarki internetowe zawierają dziesiątki różnych wtyczek, które je zasłaniają, a które można pobrać bezpłatnie jako dodatki do przeglądarki

Pozostałe