Nowy dyrektor w chełmskim muzeum

  • 05.09.2019, 12:16
  • AN
Nowy dyrektor w chełmskim muzeum
Zmiana na stanowisku dyrektora Muzeum Ziemi Chełmskiej. Obowiązki szefa placówki pełni od września Natalia Jędruszczak.

Prezydent Jakub Banaszek nie zdecydował się na dalszą współpracę z Krystyną Mart, która dyrektorem Muzeum Ziemi Chełmskiej była od 2007 roku. Jej kontrakt skończył się wraz z końcem sierpnia. Pani dyrektor zdecydowała się przejść na emeryturę. Jednak, jak mówi, nie rozstaje się z muzeum definitywnie. Chce dokończyć jeszcze projekty, które rozpoczęła.

Natalia Jędruszczak pracuje w chełmskim muzeum od pięciu lat. Jest z wykształcenia archeologiem. Od listopada ubiegłego roku była wicedyrektorem placówki. Na razie obowiązki dyrektora pełnić będzie przez trzy miesiące. Co później? Są dwie możliwości. Władze miasta mogą przedłużyć jej umowę na tym stanowisku o kolejne trzy miesiące lub ogłosić w międzyczasie konkurs na dyrektora.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 05.09.2019, 21:34
Nareszcie zmiana!

Pozostałe