Chełm: Staszica znów popłynęła

  • 24.08.2019, 06:12
  • AN
Chełm: Staszica znów popłynęła
Od 12 lat nasz Czytelnik czeka na odwodnienie swojej ulicy. Po ostatnich ulewach na Staszica spacerować można tylko w wysokich kaloszach. - Poprzednia władza przez lata obiecywała, że problem zostanie rozwiązany i na obiecankach się skończyło - mówi zdenerwowany mężczyzna.

Niewielka ulica w pobliżu Kolejowej nie ma odwodnienia. Po każdym większym deszczu woda stoi na posesjach. Mieszkańcy po raz kolejnych skierowali do ratusza prośbę o pomoc. - Nie mamy jak dojść do posesji, wszędzie jest woda - denerwuje się nasz rozmówca. - Po każdym deszczu mamy bajoro przed domem. 

Chodzi o parking miejski zlokalizowany na osiedlu. Brakuje tam odpływu zbierającej się wody. Kałuża jest głęboka na 15-20 cm. Ulica Staszica ma z kolei spadek. Cała deszczówka zbiera się w miejscu, gdzie swoją posesję ma nasz rozmówca.

Temat nie jest nowy. O problemie pisaliśmy przed kilkoma laty. Wówczas pojawił się pomysł przyłączenia ulicy do kanalizacji firmy, która zlokalizowana jest w miejscu dawnej winiarni. Ratusz miał jednak najpierw wystąpić o zgodę na takie zadanie i znaleźć na nie pieniądze. Najwyraźniej chęci lub pieniędzy zabrakło.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe