Kulturalna sobota na kółkach

  • 23.08.2019, 08:57
  • AN
Kulturalna sobota na kółkach
Automobilklub Chełmski zaprasza na Piękną Kulturalną Klasyczną Sobotę, czyli tradycyjną wystawę starych samochodów. Właściciele takich pojazdów już mogą zgłaszać chęć udziału w wydarzeniu.

- Ponieważ liczba aut, które będą mogły wziąć udział w imprezie, jest ograniczona, organizatorzy proszą potencjalnych uczestników o wcześniejsze zgłoszenia - tłumaczy Grzegorz Gorczyca, prezes Automobilklubu Chełmskiego. - Kontakt pod nr tel. 576 072 730 lub przy pomocy poczty mailowej [email protected] W zgłoszeniu należy podać podstawowe informacje o samochodzie, takie jak: marka, typ, rocznik i stopień oryginalności. Wszyscy zakwalifikowani uczestnicy imprezy tradycyjnie otrzymają przydatne upominki, a kierowcy spoza powiatu chełmskiego będą mogli bezpłatnie zwiedzić podziemia kredowe oraz otrzymają kupony żywnościowe ufundowane przez miasto i Automobilklub Chełmski.

Impreza odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia w godz. 18.30-20 na ul. Lubelskiej (pomiędzy ul. Pijarską a pl. Łuczkowskiego) w ramach tegorocznej Nocy Kultury. Będzie można zobaczyć samochody, które nie mają ledowych świateł ani elektronicznych układów wspomagających, ale niezmiennie przyciągają miłośników motoryzacji.

- Będzie można je podziwiać i porozmawiać z ich właścicielami. Dla wielu chełmian będzie to też powrót do przeszłości i przypomnienie, jakimi samochodami poruszali się kiedyś po ulicach naszego miasta - dodaje Gorczyca.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe